Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş

Siparişim ne zaman gelir?

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Siparişimin teslimat adresini ve alıcı adını değiştirebilir miyim?

Ana sayfada yer alan "Hesabım" bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin.Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alındı ” ya da “Tedarik Aşamasında” statüsünde ise aşağıdaki kanallardan talebinizi bize iletin.“Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonuEğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse alıcı ve/veya adres değişikliğini ancak kargo firmaları yapabilir. Kargo firmasının müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

İndirim

İndirim kuponumu/kodumu nasıl kullanabilirim?

• Ürün detay sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi yoksa aşağıdaki adımları takip ediniz.1. Ürünü sepete ekleyin.2. Sipariş özetinin hemen altında “İndirim Kuponu / Kodu ” alanına gidin.i. Kuponunuz varsa seçin ve “Ekle” butonuna basın.ii. Kodunuz varsa kodu bu alana yazın ve “Ekle” butonuna basın.• Ürün detay ve sepetim sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresini görüyorsanız o butiklerde kupon ya da kod kullanılamaz.İPUCU: 1. Bir siparişte en fazla 1 adet indirim kuponu veya kodu kullanılır.2. Kampanyalı butiklerde kupon veya kod kullanmanız durumunda butiğe ait kampanyadan faydalanamazsınız.

İade

İade politikanız nedir?

• İade süresi elinize ulaştığından itibaren 15 gündür.• Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin.• Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz.• Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.• Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.), o Ambalajı açılmamış o Denenmemiş o Bozulmamış o Kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.•Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
                 Size Yardım Etmek İçin Buradayız ! Yardım için               

Main Menu