T

Sektörümüzün yenilikçi hızlı büyüyen ve alternatif oyuncak ürünler ile mağazamızı geliştiren şirketiyiz. Misyonumuz müşterilerimize her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir!

Liva Oyuncak ekibimizle; çocuklarımızın hayatınızı renklendirecek yeni ve farklı ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri ve çocuklarınızı mutlu etmek için en yeni ve en trend ürünleri mağazalarımızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. En iyi alışveriş deneyimi yaşamak için doğru adrestesiniz! Çocuklarınıza, arkadaşlarınıza, yeğenlerinize, akrabalarınıza, sevgilinize, en önemlisi de kendinize hediye edebileceğiniz ürünleri size sunmaktan gurur duyarız.

2013 yılında faaliyete başlayan Liva Oyuncak hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç saniyede fiyata ve diğer kategorilere göre filtreleyerek, kısa zamanda en iyi hediyenizi bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Ayrıca diğer sanal pazarlardaki mağazalarımız ile livaoyuncak.com; evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, aradığınız hediyelerinizi ve oyuncaklarınızı seçmenizi ve hızlıca elde etmenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.

Main Menu